Czas na działanie.

wpis w: Bez kategorii | 0

Karłowiec 05.07.2020r.
Kochani Rodacy!
Mija miesiąc od wysłania listu do Ordynariusza Diecezji Legnickiej i do dzisiaj nie mamy żadnej odpowiedzi. Wiem, że nasz Kościół działa bardzo ostrożnie i zachowawczo, w każdej sprawie dotyczącej życia publicznego i bardzo dobrze, dlatego nie oczekuję, aby ta odpowiedź była szybka. Jednak czas nieubłagalnie leci. Minął kolejny miesiąc i nie wiele zmieniło się odnośnie zbierania podpisów pod Projektem Ustawy Intronizacyjnej.
Na dzień dzisiejszy (05.07.2020r.)mamy zebranych 507 podpisów z 49 miejscowości, co średnio i statystycznie, daje te dziesięć podpisów z każdej miejscowości, tylko dla przypomnienia podaję, że w Polsce mamy ich powyżej 400 tyś. Trzeba przyznać, że nie wiele osób widzi potrzebę angażowania się w tej arcyważnej sprawie dla Polski i całego świata. Na razie mamy tylko Internet do dyspozycji, aby szerzej rozpropagować naszą akcję, do póki nie uzbieramy tych 1000 podpisów (ważnych), aby móc złożyć Projekt Ustawy do Sejmu Rzeczypospolitej, to praktycznie nie mamy możliwości działania w szerszym zakresie, obejmującym cały kraj.
Wiem, że ludzie boją się podpisywać pod tym Projektem Ustawy, ponieważ milczy Kościół, ponieważ nie ma nas w telewizji, prasie. Rozumiem te obawy ludzi, dlatego bardzo zachęcam do przemodlenia tego problemu, do większego zaangażowania się w dobro wspólne, społeczne, ogólnonarodowe. Bardzo liczymy na ludzi oddanych Bogu i Ojczyźnie. Jesteśmy w bardzo trudnym okresie historycznym. Pandemia pokazała, jak bardzo kruche jest nasze życie, jak nie pewna teraźniejszość i przyszłość. Wszystkie plany, nadzieje w jednej chwili może zniweczyć choroba i sam strach zagrożenia zarażeniem się wirusem. Dlatego w czasach trudnych, czasach niepewnych, najbardziej odpowiedzialnym i rozsądnym, co może uczynić każdy człowiek, jest polecenie siebie, najbliższych, Ojczyzny – Bogu i Jego opatrzności.
Intronizacja Jezusa w naszej Ojczyźnie, nie jest wymysłem żadnego współczesnego człowieka, to jest Prośba i Objawienie samego Boga. Tak Kochani! Pan Bóg nas prosi i zachęca, abyśmy to uczynili i tu nie chodzi o dobro Boga, to jest tylko i wyłącznie dla naszego dobra, dla dobra przyszłych pokoleń, ponieważ życie i świat budowany bez Boga, to piekło na ziemi i nie daj Boże, nie życzę nikomu, aby ten stan piekła, miał być wiecznością. Kto nas uratuje przed cywilizacją śmierci, kto nas uratuje przed szalejącym złem??? Tylko Bóg jest gwarantem Miłości, Szczęścia i Dobrobytu. Jeżeli my ludzie wierzący nie wypełnimy woli Nieba, to bardzo źle o nas świadczy, to skazujemy naszych braci i siostry kroczących drogą do piekła na zatracenie wieczne. To, że ludzie niewierzący i świadomie odrzucający Boga, nie wierzą w życie wieczne z Bogiem lub Szatanem, powinno nas tym bardziej motywować i mobilizować do działania na rzecz ich dobra – zdrowi lekarza nie potrzebują.
Apeluję po raz kolejny do ludzi dobrej woli – kochających Boga, każdego człowieka i Ojczyznę – przeczytałeś ten tekst, to pomódl się w tej intencji, nie bądź obojętny. Zwróć się do Ducha Świętego, co masz i możesz w tej sprawie uczynić. Wejdź na naszą stronę https://jezuskrolempolski.pl/ pobierz Projekt Ustawy z listą poparcia i idź do ludzi, zbierz te dziesięć podpisów i wyślij na podany adres.
Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *