Niech zstąpi Duch Twój…!

wpis w: Bez kategorii | 0

Karłowiec 31.05.2020r.
„Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi – tej ziemi” (Jan Paweł II)
Kochani Rodacy!
Ile już lat minęło od pamiętnego wezwania, modlitwy JPII. Dzisiaj kolejna rocznica Pięćdziesiątnicy – Zesłania Ducha Świętego. Czy Dobry Bóg zesłał Ducha Świętego, na naszą ziemię, na naszą udręczoną Ojczyznę? Znając dobroć i hojność Boga, nie możemy mieć żadnej wątpliwości, że Duch Święty zstąpił, został wylany na naszą ziemię, Ojczyznę. Tylko zawsze zostaje wątpliwość, czy trafił na żyzną glebę? Nasze wątpliwości rozwiewają owoce działania Ducha Świętego, ponieważ po owocach widzimy, czy lud tej ziemi, otworzył się na Jego działanie, czy przyjął Jego dary.
Jestem przekonany, że moi Rodacy, coraz liczniej otwierają się na dary Ducha Świętego i owoce tych darów dojrzewają, chociaż powoli ale systematycznie widać dobre zmiany w naszej Ojczyźnie. Pierwszym darem Ducha Świętego jest Miłość, zawierająca i otwierająca na wszystkie pozostałe dary, a, „Owocem zaś ducha jest: miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie. Przeciw takim cnotom, nie ma prawa.” (Ga 5, 22-23). Jeżeli będziemy wybierali i powierzali władzę, każdą władzę, ludziom otwartym i przyjmującym dary Ducha Świętego, to możemy być pewni, że sprawy społeczności lokalnej i całego kraju, będą szły w dobrym kierunku, o czym świadczy zmiana władzy w naszej Ojczyźnie od 2015 r. Pomimo zmasowanego ataku sił zła, na obecnie sprawujących najwyższą władzę w Ojczyźnie, to Polska rozwija się dobrze i jest to niewątpliwie zasługą tych ludzi, którzy tą władze wybrali z pewnością pod natchnieniem Ducha Świętego.
Dzisiaj, w święto Zesłania Ducha Świętego, mam gorącą prośbę i apel do ludzi otwartych na działanie Ducha Prawdy, Ducha Ożywiciela – nie bądźmy obojętni na panoszące się zło, nie bądźmy obojętni na losy naszej umiłowanej Ojczyzny, która jest w ciągłym zagrożeniu od wrogów wewnętrznych i zewnętrznych. Nie dajmy uśpić naszej czujności i odpowiedzialności za Ojczyznę. Nie pozwólmy, aby zło tryumfowało w Polsce, bo jeżeli do tego dopuścimy, to szykujemy sobie i następnym pokoleniom piekło na ziemi. Obecna sytuacja w kraju i na świecie, spowodowana panującą zarazą, jest poważnym ostrzeżeniem dla całej ludzkości, że świat idzie w złym kierunku, oddalając się od Boga i Jego Prawa. Ostrzeżenie jest po to, aby się zatrzymać, przemyśleć ten znak, zawrócić z tej drogi, przed która znak ostrzega.
Teraz, kiedy obostrzenia i rygor związany z bezpieczeństwem zdrowotnym są łagodzone, możemy przystąpić do ponownego zbierania podpisów pod Projektem Ustawy Intronizacyjnej, do czego zachęcam wszystkich ludzi dobrej woli. Od kilku tygodni mamy nową stronę internetową, dlatego proszę o promowanie jej wśród znajomych. Proszę o pobieranie list poparcia i zbieranie podpisów, w celu dokonania pełnej Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Jeżeli kochasz Jezusa Chrystusa, jeżeli kochasz swoją Ojczyznę, jeżeli chcesz, aby Jezus był Królem Polski, to nie bądź obojętny, nie czekaj, że inni zrobią to za Ciebie. Nasz Społeczny Komitet Inicjatywy Ustawodawczej, daje każdemu Polakowi prosty wybór, jednocześnie wybór bardzo odpowiedzialny, ponieważ każda osoba, do której ta inicjatywa dotrze, w swoim sumieniu i sercu rozstrzygnie o tym, czy Jezus Chrystus doczeka się w tym pokoleniu pełnej Intronizacji. Proszę wszystkich wierzących o modlitwę w tej intencji i czynne zaangażowanie się w tym temacie.
Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *