chrystus

Przesłania Pana Grzegorza – W posłudze

wpis w: Bez kategorii | 0

Kochani! Kiedy w grudniu ubiegłego roku poprosił mnie przyjaciel z Ameryki, abym zobaczył na YouTube przesłania Pana Grzegorza – Wposłudze, ponieważ chciał poznać moja opinię, z konieczności oglądnąłem dwa filmiki. Opinie oczywiście przekazałem, powiedziałem, że mam duży dystans do tego Pana i tego co mówi. Mam takie wewnętrzne przeczucie, że chyba się bawi tym co robi. Kolejne dwa nagrania, które obejrzałem jeszcze bardziej utwierdziły mnie w tym przekonaniu. Szczególnie chodzi o ten filmik, w którym ogłosił, że w dniu 22.02.2020r. Jezus Chrystus został namaszczony Królem Polski, a dokonała tego Maryja.

Człowiek mówi, że ma objawienia – przekazuje orędzia Boga Ojca, Ducha Świętego, Jezusa Chrystusa i Maryi. Ja Jemu nie wierzę i nie ufam, ponieważ znam na tyle Jezusa Chrystusa i wiem, że Chrystus nigdy nie zrobi czegoś, co jest wbrew woli człowieka, wbrew woli Narodu i Państwa. Bóg obdarzył nas taką wolnością i wolną wolą, że możemy powiedzieć Bogu – nie będę Ciebie słuchał, nie będę przestrzegał Twojego Prawa, będę żył, tak jak chcę, według mojego prawa, które sobie ustanowię i tak się dzieje, tu na ziemi. Mamy porządek prawny Boży, dla całego wszechświata i mamy porządek prawny, ustanowiony przez człowieka na ziemi. Wiemy z całej historii ludzkości, że Bóg szanuje prawo ustanowione przez człowieka, nawet to, które jest w sprzeczności z Prawem Bożym, które jest przeciw Bogu.

Kochani! W sprawie Intronizacji Jezusa na Króla Polski jest tyle sprzeczności, jest tyle nieporozumienia, jest tyle zamętu, jest tyle opinii i oświadczeń, jest tyle ruchów i komitetów Intronizacyjnych, że można naprawdę się pogubić, mówiąc potocznie – można fioła dostać. Jedni są przekonani, że Jezus jest już Królem Polski, inni, że jeszcze nie jest, jeszcze inni są przekonani, że ta Intronizacja jest w ogóle nie potrzebna i nie ma sensu. Gdzie jest racja? Gdzie jest Prawda? Komu wierzyć? W tym natłoku informacji i dezinformacji, trzeba szukać Prawdy, trzeba ją znaleźć, eliminując krok po kroku fałsz i zakłamanie. Mamy rozum, to używajmy go, zmuszajmy siebie do myślenia, analizujmy wydarzenia, słuchajmy różnych opinii, a na końcu prośmy Ducha Świętego o zrozumienie, szczególnie wtedy, kiedy mamy trudności ze zrozumieniem, nie wiemy, komu wierzyć, kto mówi prawdę, a kto daleki jest od prawdy. Rozważmy te dwa przykłady z filmików na YouTubie, które są dostępne dla wszystkich:

1. Filmiki Pana Grzegorza –Wposłudze – maja oglądalność w dziesiątkach i setkach tysięcy. Pan Grzegorz twierdzi, że ma objawienia i na podstawie tych objawień stwierdził, że Intronizacja Jezusa na Króla Polski już się dokonała i stało się to w tym roku, konkretnie 22.02. 2020r. Czy są ludzie, którzy Jemu wierzą? Pewnie są. Czy są ludzie, którzy Jemu nie wierzą? Stwierdzam z pewnością – są, ponieważ, ja do nich należę.
2. Filmiki Stanisława – np. Jezus Chrystus Król Polski – Apel 3 (największa oglądalność – zbliża się do tysiąca) Stwierdzam, że nie mam żadnych objawień i jestem przekonany, że Polska nie przyjęła Jezusa Chrystusa za swojego Króla, dlatego został założony Społeczny Komitet Inicjatywy Ustawodawczej w sprawie Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski.

Pytanie nasuwa się same – Kto jest bliżej prawdy? Kto ma rację? Przyznaję się, że pełnej Prawdy nie znam, ponieważ, jeżeli Pan Grzegorz ma prawdziwe i Boże Objawienia, to dalsza działalność naszego komitetu byłaby bezpodstawna i niepotrzebna. Jednak znając, oczywiście w sposób niepełny, porządek prawny wszechświata i naszego ziemskiego świata, ale na tyle wystarczająco, jestem przekonany, że Polska nie przyjęła i nie ogłosiła Jezusa Chrystusa swoim Królem – Nie ma takiego aktu prawnego władzy świeckiej – Państwa. Chociażby wszyscy Polacy przyjęli w akcie osobistym Jezusa za swojego Króla, to i tak Jezus nie jest Królem Polski, bo takiego aktu musi dokonać Państwo – władza państwowa, a nie władza kościelna, jak niektórzy tego żądają. Czy my jako Naród znajdziemy tyle mądrości, determinacji i odwagi, aby już teraz i to pokolenie intronizowało Jezusa? Myślę, że w tym trudnym roku dla całego świata, problem zostanie rozwiązany.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *