Współczesna cenzura!

wpis w: Bez kategorii | 0

Karłowiec 28.09.2020r.
Kochani Rodacy!
Jeżeli dzisiaj, ktoś z Państwa ma jakieś wątpliwości, czy nie wierzy, że cenzura w Polsce ma się dobrze, to podaję mój ocenzurowany komentarz. Cyt:
„ Dzisiaj o 12:14 (23.09.2020r.)
Informacje o Twoim komentarzu
Nikt inny nie może zobaczyć Twojego komentarza.

Stanisław Kocyła
Idą bardzo trudne czasy dla Polski i świata. Jest jednak nadzieja i ratunek dla nas. Oddać Ojczyznę pod panowanie Jezusa Chrystusa, dlatego bardzo proszę wszystkich Polaków czujących temat Intronizacji o czynne zaangażowanie się w zbieranie podpisów po…

Twój komentarz narusza Standardy społeczności w zakresie spamu, dlatego jest widoczny tylko dla Ciebie.

Stanisław Kocyła
Idą bardzo trudne czasy dla Polski i świata. Jest jednak nadzieja i ratunek dla nas. Oddać Ojczyznę pod panowanie Jezusa Chrystusa, dlatego bardzo proszę wszystkich Polaków czujących temat Intronizacji o czynne zaangażowanie się w zbieranie podpisów pod Projektem Ustawy Intronizacyjnej. https://jezuskrolempolski.pl/”
Kochani! Trzy zdania, które naruszają standardy społeczności. Widocznie są tak groźne, że nikt ich nie przeczyta, ponieważ widoczne są tylko dla mnie. Pytam cenzurę – Jaki jest sens pisać komentarze, których nikt nie przeczyta? Lepiej byłoby, gdyby wszyscy ten komentarz widzieli i mogli przeczytać, oprócz mnie, ale jest inaczej. Wydawałoby się, że Internet, to prawdziwa oaza wolności. Rzeczywistość i prawda niestety jest inna. Czy ja tu kogoś obraziłem? Czy używam wulgarnych słów? Czy namawiam do czegoś złego? Proszę zauważyć, jak wielki jest opór, dla tej Inicjatywy Ustawodawczej w naszej Ojczyźnie. Jak do tej pory, to mamy zdecydowaną większość przeciwników tej Ustawy, wśród chrześcijan i katolików – niewierzący są usprawiedliwieni. Dlaczego tak się dzieje? Myślę, że jest to dla nas tajemnica, z jednej strony, a doskonały Plan Boży, z drugiej strony. Jedno jest pewne, potrzebujemy więcej czasu. W lutym tego roku byłem tak optymistycznie nastawiony, że zakładałem, iż w ciągu pół roku, Projekt Ustawy znajdzie się w Sejmie RP. Czas jednak wszystko weryfikuje i dzisiaj nie odważę się prognozować, kiedy ten Projekt Ustawy, trafi do Marszałka Sejmu RP.
Wszystkich zainteresowanych Intronizacją, pytających i niecierpliwiących się, jaki jest los tego Projektu Ustawy, pragnę poinformować, że dalej zbieramy podpisy i kiedy odpowiednia ilość zbierzemy, niezwłocznie złożymy do Sejmu RP. Proszę o modlitwę w tej intencji i osobiste zaangażowanie się w to dzieło.
Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *