Tyś Chlubą Naszego Narodu!

wpis w: Bez kategorii | 0


Maryjo Królowo Polski! Tyś chlubą naszego Narodu!
Kochani Rodacy!
W tym uroczystym, świętym dniu dla naszej Ojczyzny – Polski, pragnę prosić naszą Matkę i Królową o światłość dla całego Narodu, w sprawie potrzeby Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Proszę o gorliwą modlitwę tych, którzy już posiadają świadomość Intronizacji i jej pragną. Proszę również, aby nie pozostać tylko na etapie modlitwy, ale czynnie zaangażować się w zbieranie podpisów pod Projektem Ustawy Intronizacyjnej.
W bieżącym roku mija 91 rocznica Objawień sługi Bożej Rozalii Celakównej, w których to, Pan Jezus domaga się od Polski uznania Go za swego Króla. Mijają kolejne pokolenia, mijają dogodne, sprzyjające warunki, aby Polska dokonała tego Dostojnego Aktu Intronizacji i w dalszym ciągu nic się nie dzieje – wciąż czekamy. Tylko na co czekamy???
Mądry, wierzący naród w czasie ogromnego zagrożenia, powinien z całą mocą i pełnym zaufaniem, zwrócić się o pomoc do swojego Stwórcy. Panie ratuj! Bo giniemy! Dzisiaj na Polskę idzie przeogromny atak zła. Szatan szaleje i zbiera coraz więcej zwolenników, aby Polskę zniszczyć, upokorzyć , ośmieszyć przed światem.
Jeżeli my współcześnie żyjący, tego instynktu samoobrony nie dostrzeżemy, a nie daj Boże zlekceważymy, to czeka nas powtórka z historii –„Rozdziobią nas kruki i wrony”, a będzie to, jeszcze bardziej bolesne rozerwanie, jakie dotąd historia znała. Ludzkość pogrąża się w strasznych ciemnościach, odrzucając Boga. Jedynym ratunkiem jest powrót do Boga, do poszanowania Prawa Bożego, do pokuty i błaganie o Miłosierdzie. Ratunkiem dla Polski jest przyjecie Jezusa za Króla Polski, a przez Polskę, ten ratunek będzie również dla całego świata.
Proszę Was kochani Rodacy! Nie kalkulujcie, nie słuchajcie podszeptów szatana, że Intronizacja nie ma sensu, że jest niepotrzebna, że już się w Polsce dokonała. Całe piekło pracuje na najwyższych obrotach, aby do tej Intronizacji nigdy i nigdzie nie doszło. Polska jest najbliższa tej drogi, dlatego ten atak zła na Polskę jest tak zmasowany i będzie coraz bardziej dokuczliwy, do czasu, póki nie spełnimy Woli Nieba. Mamy naprawdę prosty wybór – opowiedzieć się za Chrystusem i Jego Królestwem, uratować Polskę i świat – bądź dalej pogrążać się w mocach ciemności, zła, nienawiści i zgotować naszym dzieciom i wnukom piekło na ziemi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *