Ziarno z Chojny.

wpis w: Bez kategorii | 0


(Karłowiec 13.06.2021r.)
Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus!
Ziarno zostało posiane i pozostaje tylko czekać. Czy przyniesie plon i jaki ten plon będzie? Wczoraj (12.06.2021r.) uczestniczyłem w doniosłym i historycznym akcie dla Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Chojnie, która od tego dnia jest wyniesiona do rangi Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa-Chrystusa Króla w Chojnie. Muszę powiedzieć, że obraz Chrystusa Króla ufundowany i podarowany przez Polonię amerykańską z Chicago, robi wrażenie na osobie kochającej Pana Boga i Ojczyznę. W modlitewnym uniesieniu wierni skandowali hasło „Jezus Chrystus Królem Polski”. Byłem jedynym uczestnikiem tej uroczystości, wśród licznie zgromadzonych wiernych, który akurat to hasło miał na swojej koszulce i w sercu, bo w sercach, to pewnie mieli wszyscy pielgrzymi. Właśnie to hasło jest wołaniem, prośbą – aby Jezus Chrystus został Królem Polski. Proszę zwrócić uwagę na tą istotną różnicę, nie skandowano – „Jezus Chrystus Król Polski” Ponieważ, abyśmy mogli używać tego tytułu „Król Polski” Polska musi spełnić jeden warunek – Intronizować Jezusa Chrystusa na Króla Polski, a może tego Aktu dokonać tylko władza świecka, oczywiście w porozumieniu i wspólnym działaniu z władzą Kościoła Katolickiego. Nie ma innej możliwości prawnej, w istniejącej rzeczywistości funkcjonowania Państwa polskiego, jak przyjęcie takiej Ustawy Intronizacyjnej przez Parlament Rzeczypospolitej Polskiej i ratyfikacji przez Prezydenta Rzeczypospolitej.
Kochani Rodacy! Każdy z nas może powiedzieć, nawet wykrzyczeć publicznie – Jezus Chrystus jest moim Królem. Proszę zauważyć – „moim Królem”. Ponieważ jako wolna osoba, mam takie prawo. Parafianie mogą powiedzieć – Jezus Chrystus jest naszym Królem, jeżeli tego Aktu Intronizacyjnego dokonają w swojej parafii i analogicznie może się to dokonać w danym mieście, gminie, województwie, diecezji. Wtedy każdy mieszkaniec, członek tej wspólnoty religijnej czy świeckiej, może powiedzieć –Jezus jest naszym Królem. Natomiast nikt nie może powiedzieć – Jezus jest Królem Polski, chociażby 100% Polaków ogłosiło Jezusa swoim Królem i przyjęło Jego Prawo. Nasz Społeczny Komitet Inicjatywy Ustawodawczej i nasze działanie, pragnie doprowadzić do pełnej i zgodnej z obowiązującym Prawem Rzeczypospolitej Polskiej Intronizacji Jezusa na Króla Polski.
Każdy kto kocha Boga , Ojczyznę i ludzi – nigdy nie będzie miał problemu z opowiedzeniem się za Chrystusem, za Jego Królestwem i Jego Królowaniem. W Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa – Chrystusa Króla w Chojnie, w tym uroczystym i doniosłym dniu dla parafian, zostało posianych 25 ziaren. Ziarno trafiło do 25 osób, które otrzymały białe teczki z Projektem Ustawy Intronizacyjnej. Czy ziarno skiełkuje? Czy dojrzeje i przyniesie owoc? Z pokorą i w modlitewnym czuwaniu, będziemy oczekiwali na dojrzałe owoce.
Szczęść Boże!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *